Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4646
Stary 28.08.2011, 12:16
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

Piszesz o dobrym meczu w Bułgarii... To nie był dobry mecz - to był właśnie mega fart, że osiągneliśmy tam dobry wynik. Dobry mecz z Litexem zagraliśmy u siebie.
nie było w Bułgarii żadnego mega fartu no chyba ze zakładasz że Mistrz Bułgarii nie ma prawa z nami stworzyć sobie tych kilku sytuacji do strzelania bramki przez 90 minut a my mieliśmy korzystny albo bardzo korzystny wynik i to dość spokojnie kontrolowaliśmy grę.


faktem jest że w lidze gramy żenująco słabo i tego nie podważam i moim zdaniem jeśli jest za co to juz dziś odstrzeliłbym nawet z minimalnym zyskiem (albo stratą) 3-4 piłkarzy i ściągną 2 nawet wiekowych graczy do ofensywy ale takich którym pilka nie przeszkadza w grze
alejasienieznam
Odpowiedz cytując