Kibic_1906 napisał(a):

|
Człowieku zrozumże że ten mechanizm tak działa - fanatyków jest założmy 5 tyś - i oni przyjdą zawsze , niezależnie czy będzie MP czy II liga! A resztę piłkarzyki mają zachęcić swoją grą do przyjścia na stadion! Oni płacą NAJWIĘCEJ - bilety po 50zł , kiełbaski , colę, meczowe koszulki - to wszystko idzie m.in. na pensje dla Małeckiego! Małecki nikomu nie robi łaski że gra w Wiśle - to jego zasrany obowiązek póki ma kontrakt. Ma grać dobrze - wtedy pikniki będzie bił brawo. Jak będzie się opier*alał tak jak wczoraj - to go wygwiżdże. A Małecki powinien spuścić głowę i się pokajać bo grają od początku ligi jak ....eczki! A on jeszcze kozaczy
|
Zaraz okaże się, że Wisła ma jedno źródło przychodów - pikników, a kibice z sektora C za darmo wchodzą na mecze.
Prawda jest taka, że część kibiców z sektora E poszłaby na Cracovię, czy na Hutnika gdyby ci grali w pucharach i walczyli o mistrzostwo. Skoro oni przychodzą na mecz widzieć sukcesy i świetne europejskie drużyny.
W ciągu dwunastu lat - osiem mistrzostw Polski. W ciągu ostatnich trzynastu lat - tylko raz poza podium. To jest mało? To jest najlepszy okres w historii Wisły! Nie umiecie cieszyć się tym co jest?