Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4644
Stary 28.08.2011, 12:04
Ja myślę dajmy dograć Maasakntowi do końca sezonu. Kiedy kończy mu się kontrakt a wtedy będzie można podjąć decyzję zostaje bądź nie. Nie ma co wieszać trenera za wczasu bo po co dawać mu jeszcze odprawy z 300K Euro.

Osobiście uweażam że każda drużyna łapie wcześniej lub później zadyszkę ale za jeden może dwa mecze ten trend się odwróci.

Jeżeli Robertowi nie wyjdzie ten sezon to wtedy w czerwcu Boguś wróci Franka Smudę przez starą znajomość który po Euro będzie w końcu chciał coś wygrać.
- Jasiu, czemu akurat Wisła Kraków ?
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle, a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był menelem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.
Odpowiedz cytując