Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13038
Stary 28.08.2011, 11:58
masterlag napisał(a):Wyświetl post
i kara chłosty na środku boiska!

Pewnie, że nie powinien obrażać kibiców (choćby i pikników), ale... dobrze, że zwrócił i na to uwagę. Gdzie reszta pikników, bo jakoś tamte sektory pusto wyglądały... Jak jest dobrze, naszym piłkarzom idzie to wtedy się wszyscy bawią, a tak? Ano, jak jest źle, to już się nawet nie przychodzi na mecz- żałosne!
Zrozum tylko, że swoją durną wypowiedzią zrobił krecią robotę marketingowi i to jest największa tragedia. Za to gość powinien zostać ukarany, bo powinien sobie zdawać sprawę że jego słowa mogą zaszkodzić klubowi.
Odpowiedz cytując