masterlag napisał(a):

i kara chłosty na środku boiska!
Pewnie, że nie powinien obrażać kibiców (choćby i pikników), ale... dobrze, że zwrócił i na to uwagę. Gdzie reszta pikników, bo jakoś tamte sektory pusto wyglądały... Jak jest dobrze, naszym piłkarzom idzie to wtedy się wszyscy bawią, a tak? Ano, jak jest źle, to już się nawet nie przychodzi na mecz- żałosne!
|
Zrozum tylko, że swoją durną wypowiedzią zrobił krecią robotę marketingowi i to jest największa tragedia. Za to gość powinien zostać ukarany, bo powinien sobie zdawać sprawę że jego słowa mogą zaszkodzić klubowi.