GregorTS napisał(a):

|
Po takiej wypowiedzi Malecki powinien zostać ukarany solidną kara finansową i powinien oficjalnie przeprosic kibiców do mikrofonu podczas nastepnego meczu.
|

i kara chłosty na środku boiska!
Pewnie, że nie powinien obrażać kibiców (choćby i pikników), ale... dobrze, że zwrócił i na to uwagę. Gdzie reszta pikników, bo jakoś tamte sektory pusto wyglądały... Jak jest dobrze, naszym piłkarzom idzie to wtedy się wszyscy bawią, a tak? Ano, jak jest źle, to już się nawet nie przychodzi na mecz- żałosne!
EDIT: @zim zum- toteż zobacz, którą część wypowiedzi nijakiego GregoraTS pogrubiłam i do której [części] się odniosłam.
Co do samej wypowiedzi Małego- każdy kij ma dwa końce. I na tę sprawę też można patrzeć z dwóch stron.