Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13036
Stary 28.08.2011, 11:56
GregorTS napisał(a):Wyświetl post
Po takiej wypowiedzi Malecki powinien zostać ukarany solidną kara finansową i powinien oficjalnie przeprosic kibiców do mikrofonu podczas nastepnego meczu.
i kara chłosty na środku boiska!

Pewnie, że nie powinien obrażać kibiców (choćby i pikników), ale... dobrze, że zwrócił i na to uwagę. Gdzie reszta pikników, bo jakoś tamte sektory pusto wyglądały... Jak jest dobrze, naszym piłkarzom idzie to wtedy się wszyscy bawią, a tak? Ano, jak jest źle, to już się nawet nie przychodzi na mecz- żałosne!

EDIT: @zim zum- toteż zobacz, którą część wypowiedzi nijakiego GregoraTS pogrubiłam i do której [części] się odniosłam.
Co do samej wypowiedzi Małego- każdy kij ma dwa końce. I na tę sprawę też można patrzeć z dwóch stron.
Ostatnio edytowane przez masterlag : 28.08.2011 o godz. 15:34.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując