Wyświetl pojedynczy post
kkbm
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13034
Stary 28.08.2011, 11:49
Najlepiej gdyby Patryk Małecki zamiast kompromitować siebie i Wisłę na boisku, zaczął pracować jako gniazdowy. Dzięki temu byłby blisko prawdziwych kibiców, a prawdziwi kibice blisko niego. Nie musiałby przejmować się strasznymi piknikami.
Ostatnio edytowane przez kkbm : 28.08.2011 o godz. 11:52.
Odpowiedz cytując