|
Najlepiej gdyby Patryk Małecki zamiast kompromitować siebie i Wisłę na boisku, zaczął pracować jako gniazdowy. Dzięki temu byłby blisko prawdziwych kibiców, a prawdziwi kibice blisko niego. Nie musiałby przejmować się strasznymi piknikami.
Ostatnio edytowane przez kkbm : 28.08.2011 o godz. 11:52.
|