serek.c2 napisał(a):

|
To teraz dopiero odkryli słabości Wisły? Spece, nie ma co. Kolorowo to od początku poprzedniego sezonu nie jest.
|
No nie wiem, proponuję poczytać wątek o meczu z Apoelem. Tam połowa twierdziła, że Wisła wcale nie zagrała źle, że jest progres, że zawodnicy są świetnie przygotowani do sezonu i że prawdziwą drużynę buduje się 20 lat, a taktyka 8-2-0 to było genialne posunięcie.