Kibic_1906 napisał(a):

|
To nie hipokryzja. Mistrz Polski - 5 kolejka - 1 wymęczone zwycięstwo , 3 remisy w tym 2 na farcie i porażka. 5 meczów - 3 bramki. W tym roku w naszej świątyni ograły nas następujące potęgi : Podbeskidzie , Górnik , Polonia W. i Lechia Gdańsk. Ale masz schorowane porównania. WISŁA to nie piłkarzyki ale KIBICE - WIERNOŚCIĄ jest to że jeżdżę na wyjazdy , jestem na każdym meczu na Reymonta. To jest Wierność.
|
Tylko, że kibicujesz drużynie sportowej a w sporcie porażka jest rzeczą nierozłączną.Raz jest dobrze, raz jest źle.Prawdziwy twardy charakter pokazujesz, że jesteś z drużyną, gdy nie wychodzi, nie tylko wtedy kiedy sa na piedestale.Jesteś dumny z ich sukcesów?Ci kopacze dzielą się tymi sukcesami z Tobą, więc sam też czasami weź łyźkę dziegciu.
Serek.Ja po prostu zdaję sobie sprawę, że nie robią tego specjalnie.Co gwizdy dadzą?