Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13025
Stary 28.08.2011, 11:34
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź hipokrytą.Zobacz co masz w podpisie.Chcesz iśc za Wisłą po życia kres, a popierasz gwizdanie na kopaczy po przegranym meczu?....A BRAWO!!
A śpiewasz może, "I na dobre i na złe, zawsze ja kocham Cię?"?Bijesz żonę, gdy Cię zdenerwuje, lub rzucisz ją, gdy ciężko zachoruje?Myślicie ....a, że kopacze nie chciały wygrać?Myślcie że do ....y nędzy.
Prawdziwych kibiców/przyjaciół poznaję się w biedzie.
Patryk wcale nie obraził kibiców, tylko konsumentów.
Oj Pablo Pablo - komu Ty jesteś wierny? Piłarzom czy Wiśle? Ja jestem wierny Wiśle a piłkarze taką grą ją ośmieszają. Nie gwizdałem wczoraj bo uważam, że na gwizdy jest zdecydowanie za wcześnie. Jeśli jednak nadal będą odwalać taką kichę jak od początku obecnego sezonu w końcu powinno im się dać do zrozumienia, że tolerować takiej gry nie będziemy.
Odpowiedz cytując