Pablo84 napisał(a):

Nie bądź hipokrytą.Zobacz co masz w podpisie.Chcesz iśc za Wisłą po życia kres, a popierasz gwizdanie na kopaczy po przegranym meczu?....A BRAWO!!
A śpiewasz może, czy na dobre i na złe?Bijesz żonę, gdy Cię zdenerwuje, lub rzucisz ją gdy ciężko zachoruje?
|
To nie hipokryzja. Mistrz Polski - 5 kolejka - 1 wymęczone zwycięstwo , 3 remisy w tym 2 na farcie i porażka. 5 meczów - 3 bramki. W tym roku w naszej świątyni ograły nas następujące potęgi : Podbeskidzie , Górnik , Polonia W. i Lechia Gdańsk. Ale masz schorowane porównania. WISŁA to nie piłkarzyki ale KIBICE - WIERNOŚCIĄ jest to że jeżdżę na wyjazdy , jestem na każdym meczu na Reymonta. To jest Wierność.
Wśród tych 'konsumentów' jest wielu Wiślaków , którzy mają więcej lat, wyjazdów i przeżyć z Wisłą niż Małecki ma występów w Wiśle. I gdyby nie Ci konsumenci - jak ich nazywasz to taki Małecki na obóz przygotowawczy nie pojechałby do Turcji ale do Ustrzyk Dolnych. Przykładowo.