Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
51216
28.08.2011, 11:29
Artrem
napisał(a):
Wysłać to mailem Cupiałowi.
http://www.sport.pl/sport/1,65026,73...ke__czyli.html
To jest ten przyszły najlepszy piłkarz świata.
http://www.youtube.com/watch?v=Z1hHF0z4M3s
Kiedy Wisła będzie mieć światowej klasy wychowanków?
Jak w końcu awansujemy do LM i dostaniemy te 7 mln ojro, które przeznaczymy na szkółkę. Błędne koło
delukas96
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do delukas96
Znajdź inne posty napisane przez delukas96