delukas96 napisał(a):

|
Dokładnie. Wolałbym Czekaja, Bruda, Chrapka, którzy będą zapierdzielać, by się jak najlepiej pokazać, a nie nędznych pracowników klubu (Diaz itd). Postawmy na młodzież! To nie boli! Możdżeń strzelił Man City przecież. A dlaczego? Bo nie bali się na niego postawić. A my mamy "żelazną jedenastkę" i przez to Roberto będzie wystawiał Diaza zamiast tego Czekaja...
|
Wysłać to mailem Cupiałowi.
http://www.sport.pl/sport/1,65026,73...ke__czyli.html
To jest ten przyszły najlepszy piłkarz świata.
http://www.youtube.com/watch?v=Z1hHF0z4M3s
Kiedy Wisła będzie mieć światowej klasy wychowanków?