Małecki coś tam powiedział i znowu zaczyna się wychwalać zwykłego oglądacza po niebiosa, piknik płaci, piknik zapełnia stadion a na dodatek mieszać w to młyn.A ci co stoją za bramką to mają za darmo wejście? Nie.Zapełnić stadion to się zapełniał jak graliśmy w pucharach, potem przyjdzie mecz z Legią, Lechem Twente czy Fulham i nagle zacznie się pisać że to oni stadiony zapełniają, szkoda że wczoraj świecił pustkami a z taką grą frekwencja będzie bardziej spadać bo oczywiście jak widać nie potrzeba gorzkich słów by się obrazić, wystarczy przegrać dwa mecze.
To jasne że można się w....ić po przegranym meczu, ci co gwizdają też reagują spóźnionym zapłonem pod wpływem emocji, wszyscy jesteście Małeckimi
