Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51214
Stary 28.08.2011, 11:13
Artrem napisał(a):Wyświetl post
PZPN powinien zmusić wszystkie kluby w Polsce do szkolenia. Nakaz gry wychowanków to najlepszy sposób. Transfery powinny być tylko w celu uzupełnienia składu. Wisła z wychowankami w składzie będzie bardziej zdeterminowana w dążeniu do celu.
Dokładnie. Wolałbym Czekaja, Bruda, Chrapka, którzy będą zapierdzielać, by się jak najlepiej pokazać, a nie nędznych pracowników klubu (Diaz itd). Postawmy na młodzież! To nie boli! Możdżeń strzelił Man City przecież. A dlaczego? Bo nie bali się na niego postawić. A my mamy "żelazną jedenastkę" i przez to Roberto będzie wystawiał Diaza zamiast tego Czekaja...
Odpowiedz cytując