Maciuś napisał(a):

|
W taki razie na co idą miliony Cupiała? Na pokraki typu Diaz? Facet inwestuje w klub kilkanascie lat i jeszcze sie nie skapowal ze trzeba szkolic mlodziez? Kompromitacja.
|
Nobody is perfect
Za to przez 12 lat masz 8 MP- tyle np co Legia w całej historii.Źle, prawda?
Artrem
Żeby tak było, najpierw musi powstać akademia piłkarska, boiska i musi zostać opracowany odpowiedni program szkoleniowy od małego do juniora.
Teraz już nie ma co działac w pośpiechu.Została zatrudniona odpowiednia osoba z Holandii, która pracowała z dziecmi.Wierzę,że to wszystko poukłada.