Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51213
Stary 28.08.2011, 10:59
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
W taki razie na co idą miliony Cupiała? Na pokraki typu Diaz? Facet inwestuje w klub kilkanascie lat i jeszcze sie nie skapowal ze trzeba szkolic mlodziez? Kompromitacja.
Nobody is perfect
Za to przez 12 lat masz 8 MP- tyle np co Legia w całej historii.Źle, prawda?

Artrem
Żeby tak było, najpierw musi powstać akademia piłkarska, boiska i musi zostać opracowany odpowiedni program szkoleniowy od małego do juniora.
Teraz już nie ma co działac w pośpiechu.Została zatrudniona odpowiednia osoba z Holandii, która pracowała z dziecmi.Wierzę,że to wszystko poukłada.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 28.08.2011 o godz. 11:03.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując