Pablo84 napisał(a):

Szefie, mógłbyś mieć 1000 skautów na Polskę tylko co to zmieni?
Widziałeś ostatnie wyniki młodzieżowych reprezentacji ?Zrozumcie, że dopóki sami sobie kogoś nie wyhodujemy, nie będzie niczego.
W Polsce nie ma systemu szkolenia, coraz mniej dzieciaków gra w piłkę na polu, bo wolą ją na fifie.
|
PZPN powinien zmusić wszystkie kluby w Polsce do szkolenia. Nakaz gry wychowanków to najlepszy sposób. Transfery powinny być tylko w celu uzupełnienia składu. Wisła z wychowankami w składzie będzie bardziej zdeterminowana w dążeniu do celu.