Pablo84 napisał(a):

Szefie, mógłbyś mieć 1000 skautów na Polskę tylko co to zmieni?
Widziałeś ostatnie wyniki młodzieżowych reprezentacji ?Zrozumcie, że dopóki sami sobie kogoś nie wyhodujemy, nie będzie niczego.
W Polsce nie ma systemu szkolenia, coraz mniej dzieciaków gra w piłkę na polu, bo wolą ją na fifie.
|
W taki razie na co idą miliony Cupiała? Na pokraki typu Diaz? Facet inwestuje w klub kilkanascie lat i jeszcze sie nie skapowal ze trzeba szkolic mlodziez? Kompromitacja.