Maciuś napisał(a):

|
W kraju zyje 40 milionow Polakow, a to ze nasz skauting jest na kompromitujacym poziomie to juz inna sprawa.
|
Szefie, mógłbyś mieć 1000 skautów na Polskę tylko co to zmieni?
Widziałeś ostatnie wyniki młodzieżowych reprezentacji ?Zrozumcie, że dopóki sami sobie kogoś nie wyhodujemy, nie będzie niczego.
W Polsce nie ma systemu szkolenia, coraz mniej dzieciaków gra w piłkę na polu, bo wolą ją na fifie.