Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13008
Stary 28.08.2011, 10:46
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Ja nie rozmawiam o obowiazkach zawodnikow, dzisiaj sa jutro ich nie ma.
To, że ich jutro nie będzie nie zwalnia ich z obowiązków wobec klubu w którym dziś są. I nie widzę powodu, żeby o tym nie rozmawiać tu i w trakcie meczu nie wyrażać dopingiem.
Reyman by Małeckiemu za ten mecz ręki raczej nie podał i za to gwizdy to najmniejszy wymiar kary.
A co do psucia oprawy - nikt Wam nie wszedł na trybunę i oprawy nie zniszczył więc nie przesadzaj. Wy wyrażacie się tak, inni inaczej, a Małecki ma grać tak, żebyśmy się wstydzić nie musieli.
Odpowiedz cytując