|
Tu nie chodzi o gwizdy, tylko o skandaliczną dla KLUBU wypowiedź Małeckiego. Przecież w tym momencie akcje marketingowe klubu poleciały w dół na łeb i nic nie zapowiada, żeby w najbliższym czasie wzrosły. Klub taki jak Wisła POTRZEBUJE pikników jak powietrza, są mu bardziej potrzebni niż 15 letni 'chuligani' z C (średnia wieku na naszym młynie nie poraża)! Jestem piknikiem, nie gwiżdżę na swoich, nie obrażam się na Patryka bo przyzwyczaiłem się do tego, że ma pusto we łbie (chociaż miałem nadzieję, że ostatnio trochę zmądrzał...widocznie się myliłem), ale Klub powinien wyciągnąć w stosunku do Małeckiego jakieś konsekwencje (choćby zmusić go do głupich przeprosin an oficjalnej) bo bez pikników ten klub NIE PRZETRWA (chyba, że kosztem drastycznego obniżenia poziomu sportowego)
|