Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13004
Stary 28.08.2011, 10:29
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Tylko kto tu mówi o LM? Większość kibiców przyznała, że na APOEL byliśmy za słabi i LM nie dla nas.
A z Polonią tu nie wyjeżdżaj, bo jak chcesz, to sam się możesz przerzucić. Cwaniak. "Nie podoba się, to idź w ....u". Pewnie. To może od razu spuścić Wisłę do III-IV ligi i zacząć od nowa? Przynajmniej będzie wspaniale i fanatycznie.
Ja nie mówię że ma być fanatycznie. Ja mówię że 99% E była obrażana o to że Wisła nie awansowała do LM, jak im to mogli zrobić ci niedobrzy piłkarze. I jeszcze wczoraj przegrali. Przegrali bo gramy średnio jak na polską ligę, słabo jak na puchary europejskie. Ale to nie jest nowość, to jest standard od dłuższego już czasu.

Klaszczecie po najsłabszym mistrzostwie od lat w maju, a teraz gwiżdżecie. Rozdwojenie jaźni, takie samo jak u JW z Polonii.

Maskant uprawie takie samo słodko-pierdzenie jak Jurek Engel, a większość to łyka. To łykajcie dalej.

Mówię, od roku gramy dokładnie to samo, wtedy klaszczecie, dzisiaj gwiżdżecie? Co się zmieniło?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując