I znów rozkminka kto jest lepszy, kto i co ma prawo śpiewać

... Panowie, liga gra V kolejkę:
Górnik pokazał, że medialna koronacja
Lecha na mistrza w tym sezonie odbyła się cokolwiek za wcześnie; oczywiście mogą być mistrzem (przepraszam - "majstrem" lub "czempionem") na koniec rozgrywek (tfu, tfu, na psa urok), ale długa droga przed nimi - nikt im tego na tacy nie da.
Zagłębie, nawet z wydatną pomocą sędziego nie było w stanie pokonać
Cracovii - Lubin bardzo mnie rozczarowuje, moim zdaniem mają potencjał na czub tabeli a na razie masakra.
Podbeskidzie... walki nie można im odmówić, ale najlepiej podsumował ich sam trener; zawodowi piłkarze nie mogą popełniać takich błędów. Zobaczymy jak długo
Korona będzie w czubie, rok temu też dobrze zaczęli.
Polonia Grodzisk Wielkopolski zwycięska, ale bardziej dzięki temu że
GKS Bełchatów to śpiące królewny niż dzięki poprawie gry.
Wisła przyjaźnie pomogła
Lechii wydobyć się z dołka. Niektórzy już chcą zwalniać trenera

. Jak dla mnie sztab szkoleniowy przygotował pierwszy w tym sezonie szczyt formy na mecze z Liteksem - naprawdę przyjemnie oglądało się krakusów w tym dwumeczu. Gra może i była defensywna, ale taktycznie i fizycznie - pierwsza klasa. Pozostaje pytanie, czy było to celowe, czy też popełniono błąd i ten szczyt miał przyjść dopiero na Apoel...
Aha, a propos wypowiedzi Patryka Małeckiego i dyskusji na ten temat; może zróbcie sobie 2 rodzaje koszulek:
1. Dla zwolenników tego piłkarza:
"Nie gwizdałem na Patryka"
2. Dla jego przeciwników:
"Jestem piknikiem i jestem z tego dumny"
Nic to nie zmieni ale będzie weselej na trybunach.
Dziś liczę na fajny mecz we Wrocławiu (z nadzieją na remis) i kolejny "Franek show". A jutro oczywiście mam nadzieję, że żaden z byłych Legionistów nie zagra meczu życia, jak to często mają w zwyczaju
