Gwiaździsty napisał(a):

|
A tu taka ciekawostka w jakiej formie jest Twente:
|
liga holenderska jest bardzo "niewyrównana", takie wyniki drużyn z czołówki z przeciętniakami to nic nadzwyczajnego.
Wisla ma szanse powalczyć w tej grupie o awans ale pod jednym warunkiem - musi grać odważnie i ofensywnie!!
wszystkie seukcesy polskich klubów w ostatnich latach w pucharach byly oparte na odwaznej i ofensywnej grze, tak jak za czasów Wisły Kasperczaka czy rok temu amica....
chowając sie w kazdym meczu za podwojna gardą niestety nie ugramy wiecej jak 3-4 punkty. Maskant musi coś z tym zrobić, wpoić w nich wiarę że grając odważniej więcej można zwojowaćw Europie.