Wyświetl pojedynczy post
Flesz
Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków-Bielany

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7369
Stary 28.08.2011, 10:21
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A tu taka ciekawostka w jakiej formie jest Twente:
liga holenderska jest bardzo "niewyrównana", takie wyniki drużyn z czołówki z przeciętniakami to nic nadzwyczajnego.

Wisla ma szanse powalczyć w tej grupie o awans ale pod jednym warunkiem - musi grać odważnie i ofensywnie!!

wszystkie seukcesy polskich klubów w ostatnich latach w pucharach byly oparte na odwaznej i ofensywnej grze, tak jak za czasów Wisły Kasperczaka czy rok temu amica....

chowając sie w kazdym meczu za podwojna gardą niestety nie ugramy wiecej jak 3-4 punkty. Maskant musi coś z tym zrobić, wpoić w nich wiarę że grając odważniej więcej można zwojowaćw Europie.
Odpowiedz cytując