Wyświetl pojedynczy post
juniho
Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kalwaria

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12997
Stary 28.08.2011, 09:44
My się mamy cieszyć Mocny? Ty masz w dupie trybunę z dopingiem? ....a co raz gorzej się robi....
Odpowiedz cytując