|
Piszecie kogo trzeba kupić ? Zadajmy sobie pytanie kogo trzeba nie kupić. Drużynę trzeba budować na tym co jest a jest tego nie wiele: Pareiko, Jovanović, Chavez, Melikson, być może Nunez i Wilk. Chociaż w środku pola piłkarze którzy grają tak wolno to parodia, widzieliśmy jak chodziła piła kiedy mieli ją środkowi APOELU. To są piłkarze którzy mogą ewentualnie coś nam dać jeśli chodzi o eliminacje do LM . Resztą jakieś przebłyski na krajowym podwórku może osiągnąć. Dodam do tego piłkarzy Sobol, Iliev oraz Jaliens ale pod warunkiem, że osiągną drugą młodość.
Na dobrą sprawę to my gramy w tym sezonie bez napastnika, ani nie potrafią stworzyć sobie sytuacji a nie nie potrafią wypracować kolegom.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 28.08.2011 o godz. 09:53.
|