http://www.youtube.com/watch?v=8-uKFHU2LeY
ja bym przypomniał jeszcze te film komplikacja także z golami z Polskiej ligi !!!!
ps.. Jedno tylko przeraża czas który tak szybko leci Jezuu to już 10 lat minie za rok od wielkich meczów z Schalke i Parmą w pucharach !!! niewiarygodne chciało by się powiedzieć