Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12992
Stary 28.08.2011, 09:28
^^^^^^

o tym miedzy innymi mowilem hehe


musicie sie przyzwyczaic do tego ze od kibicowania jest C , a resztaq trybun od ogladania

i tak sie cieszcie bo na zachodzie , nawet takiej C nie ma...
Odpowiedz cytując