Temat
:
[5 Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 27 sierpnia , sobota godz. 18
Wyświetl pojedynczy post
mrowa9
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
319
28.08.2011, 09:27
nic wisła nie gra! po co oni mają grać w Lidze Europejskij. Merikson nic nie gra.
http://www.pilkarskiswiat.za.pl/
mrowa9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mrowa9
Znajdź inne posty napisane przez mrowa9