Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mrowa9
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
51205
28.08.2011, 09:25
mi nie podoba się nuneza, ciągle gra faul, jak nie zmieni gry posypią się czerwone kartki.
http://www.pilkarskiswiat.za.pl/
mrowa9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mrowa9
Znajdź inne posty napisane przez mrowa9