Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12990
Stary 28.08.2011, 09:22
dla mnie przesadział.Ludzie wy nie widzicie tego ze oni miesięcznie dostają tyle co my przez 2 lata harówy?i on tylko tym że nałoży opaske Wisły cwaniakuje i nikt mu nie podskoczy.Jakby to powiedział Chavez albo ktoś iny to byście go zjedli ale nie bo ten Małecki święty.I nie piszcie że jestem kibicem innej drużyny bo jestem kibicem Wisły-klubu z Krakowa z ponad 100 letnią legendą.I KOCHAM TEN KLUB NA ZABÓJ ale to co piłkarze z nim robią przechodzi ludzkie pojęcie.
Odpowiedz cytując