Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4625
Stary 28.08.2011, 09:18
Maciuś niestety masz racje ,tylko co z tego WIĘKSZOŚCI TU PISZĄCYCH CHCE WIESZAĆ KOLEJNYCH TRENERÓW . TAK NAPRAWDĘ TO WYSTARCZYŁO ZAINWESTOWAĆ PIENIĄDZE Z POPRZEDNIEGO LATA ,I TERAZ WSZYSCY CIESZYLI BY SIĘ LM .
Odpowiedz cytując