|
nikt nie wygwizdze Patryka na nastepnym meczu , gdyz w swojej rzekomo impulsywnej wypowiedzi , cynicznie wlazł w dupe tzw. ultrasom , dla pewnosci podkreslil to wielokrotnie , sprytne to, bo od kielbaskowicza nie dostanie w łeb na miescie , a od chuliganki juz moglby , ot polityczna zagrywka , dla inteligentnego czlowieka czytelna , jednak sadze ze skuteczna
|