nesta napisał(a):

Myslalem, ze Malecki zmadrzal, ze ten jego prymitywizm, chamstwo to troche opinia przyczepiona do niego przez media, ze taki ma charakter, ze musi krzyczec, walczyc itp. Wczoraj jednak potwierdzil, ze w glowie to on jednak za wiele nie ma.
Najlepiej niech sobie powiesi to nad lozkiem:
|
Propoponuję opisać wszelkie nasze uwagi odnośnie Patryka w mailach do Wisły.
[email protected]
Za dużo sobie chłopaczek pozwala i tyle.