Wyświetl pojedynczy post
TynWisla
Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12984
Stary 28.08.2011, 08:58
nesta napisał(a):Wyświetl post
Myslalem, ze Malecki zmadrzal, ze ten jego prymitywizm, chamstwo to troche opinia przyczepiona do niego przez media, ze taki ma charakter, ze musi krzyczec, walczyc itp. Wczoraj jednak potwierdzil, ze w glowie to on jednak za wiele nie ma.

Najlepiej niech sobie powiesi to nad lozkiem:

Propoponuję opisać wszelkie nasze uwagi odnośnie Patryka w mailach do Wisły.
[email protected]

Za dużo sobie chłopaczek pozwala i tyle.
Odpowiedz cytując