|
Trzeba mieć we łbach nasrane aby chcieć zwalniać trenera po dwóch przegranych meczach .
Tak trudno zrozumieć,że piłkarze są w dołku psychicznym po apoelu i nie da się tego zmienić z dnia na dzień ? i niech nikt nie pierdzieli o profesjonalizmie bo sami do tej pory rozpamiętujecie apoel a od pikarzy wymagacie aby w 3 dni zapomnieli i skupili się na lidze.
Mieliście zwolnienie trenera niedawno ( Skorzy) i co przyszedł Kasperczak i jeszcze większy burdel zrobił w Wiśle.
Zaczekać z rozliczaniem Maaskanta do końca tej rundy będzie znane miejsce w tabeli i sytuacja po pucharach.Są 2 tygodnie wolnego nastawienie psychiczne się zmieni jest czas na popracowanie a chęć wygrywania znowu powróci bo za 2 tygodnie prestiżowy mecz który będą chcieli wygrać.
|