Mareq napisał(a):

300 zł w skali półrocznej za karnet.
Europejskie TOP 3 kibicowskiego poświęcenia.
|
nie to miałem na myśli... chodziło mi o to, że każdy z nas płaci za to, aby jechać na wyjazd, aby przyjść na stadion, aby móc wspierać drużynę. Płacisz i mimo to oddajesz całe serce... więc chyba od piłkarzyków którym się płaci mamy prawo oczekiwać tego samego?
Co to ma być, kibice MUSZĄ dawać z siebie wszystko, a piłkarzyki jedynie MOGĄ (jak im się chce i akurat wtedy nie mają focha)
PS
1q2- nie, ja nie zamierzam gwizdać na nikogo, nigdy tego nie robiłem i nie będę, to nie mój styl. Jednak nikt mi nie zabroni mówić oc myslę o wypowiedziach jakiegoś gówniarza który tylko przypadkiem nosi koszulkę z Białą Gwiazdą (jakby nieco inaczej potoczyły się jego losy, mógłby dziś nosić koszulkę Legii czy Lecha...)