Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 28.08.2011, 03:17
Rozumiem , że według Patryka bycie Wiślakiem za którego ponoć on się uważa upoważnia do tego żeby się obrażać jak trener sadza na ławkę (Kasperczak ) ,obrażać kibiców z których część chodziła na Wisłę wtedy kiedy ta grała w 2 lidze oraz wyzywać piłkarzy zasłużonych i właśnie tych którzy akurat mogą o sobie mówić ,,Jestem Wiślakiem " czyli Żurawia i Sobola .Chłopie grasz cienko to i gwizdy zbierasz zrozum to . Jesteś jedynie najemnikiem , za rok dwa ciebie nie będzie a my kibicami Wisły będziemy do końca życia i to nam należy się szacunek a nie tobie .Gdyby nie Wisła grałbyś sobie w Wigry Suwałki i tam mógłbyś chodzić z głową w chmurach do woli.Zobaczymy jaki z ciebie Wiślak jak przyjdzie dobra finansowo oferta .W ciągu godziny będziesz spakowany w drodze na Balice i jestem o tym przekonany .

SPRZEDAĆ, POZBYĆ SIĘ , ZAPOMNIEĆ

Natomiast niektórzy to lada moment apelowaliby o nazwanie stadionu imieniem i nazwiskiem Patryk Małecki .
Odpowiedz cytując