Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak z Azorów
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Azory
Offline
#
16276
28.08.2011, 01:26
Sartre
napisał(a):
Aspekt kibicowski też chcesz porównywać?
A historycznie, to kto miał przepraszam gorzej, Wy czy Cracovia?
co to w ogóle za argument?
A odpowiadając koniec końców na komentarz kolegi Lechisty - o ile mi wiadomo, tak się przyjęło, że śpiewanie "Mistrzem Polski jest XX" przystoi klubom, które tego Mistrza chociaż z raz miały.
no aspekt kibicowski możemy porównać ale po co to nie jest temat kibicowski
Kto miał gorzej my czy żydy to jest temat na osobną dyskusje ale moge Cie zapewnić że żydy wbrew powszechnej opinii nie miały aż tak źle i nie były tak bardzo uciśnione
Nie można się nazwać kibicem jeśli nigdy nie było się na meczu, tam samo nie można się nazwać fanatykiem jeśli nigdy nie było się na wyjeździe.
Wiślak z Azorów
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak z Azorów
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak z Azorów