Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak z Azorów
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16276
Stary 28.08.2011, 01:26
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Aspekt kibicowski też chcesz porównywać?

A historycznie, to kto miał przepraszam gorzej, Wy czy Cracovia? co to w ogóle za argument?

A odpowiadając koniec końców na komentarz kolegi Lechisty - o ile mi wiadomo, tak się przyjęło, że śpiewanie "Mistrzem Polski jest XX" przystoi klubom, które tego Mistrza chociaż z raz miały.
no aspekt kibicowski możemy porównać ale po co to nie jest temat kibicowski

Kto miał gorzej my czy żydy to jest temat na osobną dyskusje ale moge Cie zapewnić że żydy wbrew powszechnej opinii nie miały aż tak źle i nie były tak bardzo uciśnione
Nie można się nazwać kibicem jeśli nigdy nie było się na meczu, tam samo nie można się nazwać fanatykiem jeśli nigdy nie było się na wyjeździe.
Odpowiedz cytując