TommyTSW napisał(a):

|
śmieszy mnie robienie z niego zbędnego grajka tylko dla tego bo coś powiedział wrażliwym piknikom.Jak jest w formie to jest przydatny, nie raz przechylał losy na naszą korzyść, min dał wam nadzieje w pierwszym meczu z APOEL-em i byście mu z nogi jedli gdybyśmy grali w LM.Gość ma 22l i jak czytam że nie jest przydatny, że trzeba się go pozbyć (obecnie nie za wielką sumę pewnie) to mnie śmiech ogarnia.Cóż można powiedzieć o tym co piszesz? Małecki zaszedł paru osobom za skórę w tym tobie, zażyjcie ziółka na sen, to może ochłoniecie na jutro.W jakimś meczu Małecki znowu zdobędzie ważnego gola, to się musztardą ze szczęścia pobrudzicie.
|
Małecki to jest cyniczny typ , boiskowy egoista do tego człowiek o charakterze hipokryty. Patrząc kompleksowo to postawa Małeckiego na boisku jest delikatnie pisząc ,mocno irytująca. Facet gra egoistycznie wszystko chce zrobić sam. Rzadko podaje. Kiwa się , kręci kółeczka, holuje , spowalnia. Czasem strzela dość ważne bramki ,które w dużym stopniu zapewniają mu parasol nietykalności. I przez pryzmat paru bramek jest oceniany. Bądźmy poważni. Od fety mistrzowskiej Małecki próbuje wykreować siebie jako lidera drużyny, który będzie rozstawiał po kątach. Ale on nigdy nim nie będzie przez chorą ambicję. Jak taki szczyl obrzuca stekiem grubych słów takiego gościa jak Sobolewski to jak to o nim świadczy. Poza tym to jest taki typ cwaniaka ,który wie jak basować kibicom. Tutaj słówko o wierności , tam powie coś innego, a to na gniazdo wlezie pośpiewać. A naiwni się na taki lep łapią. Jak patrzę na to wszystko to zastanawiam się dlaczego Wisła nie dorobiła się takich ludzi jak Szymkowiak, Żurawski , Frankowski , Stolarczyk , Baszczyński. Nie ma nowego pokolenia ,które nie słowami ale czynami budowało w każdej minucie swojej pracy prestiż tego klubu. Patryk Małecki już nie rozwinie. Jak będzie okazja ,żeby się go pozbyć to na miejscu włodarzy bym się nie oglądał. Byle kwota odstępnego była sensowna.