Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16275
Stary 28.08.2011, 00:44
Wiślak z Azorów napisał(a):Wyświetl post
a może mi powiesz kibicowi Wisły w czym Legia jest lepsza od Lechii ?


Tylko, jeśli Ty mi powiesz w czym jest lepsza Wisła od Pogoni Szczecin.


P.S. A poważnie to nie chce mi się pisać elaboratów na tysiące znaków.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 28.08.2011 o godz. 00:48.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując