Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12963
Stary 28.08.2011, 00:40
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ale dzisiejsza Wisła zarobiła na swoje kontrakty więc argumentu płac bym nie podnosił, szczególnie że nie uważam że się opierdalili
Pewien jesteś, że zarobiła? Średnio dostają po około 350 tysięcy euro rocznie... w przeciągu 13 lat p. Cupiał wywalił na grajków prawie 100 mln i raczej nie zapowiada się, aby kiedykolwiek odzyskł te środki.

Nie opierdalali się? A Twoim zdaniem jeździli na dupach? Zrobili wszystko, aby dać poczucie dobrze spełnionego obowiązku?

Powtarzam raz jeszcze, przegrać można, ale trzeba walczyć, żygać ze zmęczenia! A nie wmówisz mi, że dziś to miało miejsce.
Odpowiedz cytując