1q2 napisał(a):

|
Ale dzisiejsza Wisła zarobiła na swoje kontrakty więc argumentu płac bym nie podnosił, szczególnie że nie uważam że się opierdalili
|
Pewien jesteś, że zarobiła? Średnio dostają po około 350 tysięcy euro rocznie... w przeciągu 13 lat p. Cupiał wywalił na grajków prawie 100 mln i raczej nie zapowiada się, aby kiedykolwiek odzyskł te środki.
Nie opierdalali się? A Twoim zdaniem jeździli na dupach? Zrobili wszystko, aby dać poczucie dobrze spełnionego obowiązku?
Powtarzam raz jeszcze, przegrać można, ale trzeba walczyć, żygać ze zmęczenia! A nie wmówisz mi, że dziś to miało miejsce.