Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12958
Stary 28.08.2011, 00:22
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
No ale ludzie, przegraliśmy pierwszy mecz po rewanżu z Apoelem o którym większość piłkarzy jeszcze myśli i przeżywa. Nic wielkiego się nie stało, nie takie rzeczy już przeżyliśmy. Ale żeby gwizdać od razu? To nie pierwszy raz zresztą. Mogę zrozumieć jakby przegrali 3-4 mecz z rzędu w beznadziejnym stylu, ale 1 mecz w tym sezonie i od razy gwizdy?
Trzy remisy, wygrana na farcie i porażka w słabym stylu. Sorry, ale mistrzowi nie przystoi. Rozumiem, mogą przegrać, zdarza się najlepszym. Może nie iść, ale nie 11 zawodnikom! A, jak już jest tak fatalnie, to powinni zapierdzielać po tym boisku. Jak przegrają, to wtedy będę pierwszy i podejrzewam, że nie tylko ja, podejdę, napiszę: kurde, chłopaki nie szło, ale za*ebisty szacun za walkę.
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując