Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12956
Stary 28.08.2011, 00:21
Zwitter no tu bardziej chodzi o postawe a nie sam wynik. Jakby cisneli caly mecz a przegrali 0-1, ok zdarza sie. Ale ....a.. przeszli obok meczu i jeszcze maja czelnosc krytykowac kibicow?
Odpowiedz cytując