Zwitter napisał(a):

|
To co dziś po meczu powiedział Mały o piknikach - normalnie ma u mnie szacun do końca życia! Powiedział to o czym każdy myślał. Wielkie brawo dla niego za to. Wielcy kibice co przychodzą od święta i dla nich każdy mecz musi być wygrany - bo przecież płacą ciężkie pieniądze i żądają.
|
Aż szkoda komentować Twojej wypowiedzi.
Kibice ''pikniki'', których tak bardzo nienawidzisz to oni głównie kładą pieniądze na funkcjonowanie klubu i to tak na prawdę oni generują główny zysk.
Całe szczęście, że jeszcze nikt nie wynajmuje skyboxów, bo jeszcze wzięli by sobie do serca słowa patryczka, a tak na prawdę to oni będą płacić lwią część dochodów.