Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12953
Stary 28.08.2011, 00:16
Widzę, że (prawie)sami mądrzy ludzie piszą, ale to chyba wina godziny, bo 'chuligani' (nie obrażając nikogo, tym bardziej ludzi co tworzą całe widowiska) z sektora C już śpią. Nad ranem zaczną się wypowiedzi: "dobrze mały mówi, pikniki, kibice sukcesu". A to g*wno prawda i już nie będę się rozpisywał na temat cen biletów jakie "pikniki"płacą, aby zobaczyć tak "wspaniałe" widowisko, a gdyby nie tatuś z mamusią, to większość tych małolatów nawet w TV by meczu nie zobaczyła.
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując