Wyświetl pojedynczy post
Telus
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12952
Stary 28.08.2011, 00:06
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
To co dziś po meczu powiedział Mały o piknikach - normalnie ma u mnie szacun do końca życia! Powiedział to o czym każdy myślał. Wielkie brawo dla niego za to. Wielcy kibice co przychodzą od święta i dla nich każdy mecz musi być wygrany - bo przecież płacą ciężkie pieniądze i żądają.
Wiekszosc z tych kibicow byla na tylu wyjazdach, o ktorych mnostwo ludzi z 'C' moze pomarzyc. Wiekszosc tych ludzi byla z Wisla w II lidze, wiekszosc z tych ludzi placi pieniadze m.in na jego pensje. Zastanow sie co piszesz, bo chyba podobnie jak niektorzy przesadzasz z wielbieniem goscia, ktory dla Wisly jeszcze NIC nie zrobil, pomimo serca, o ktorym glosno mowi.
Odpowiedz cytując