Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12949
Stary 27.08.2011, 23:53
To co dziś po meczu powiedział Mały o piknikach - normalnie ma u mnie szacun do końca życia! Powiedział to o czym każdy myślał. Wielkie brawo dla niego za to. Wielcy kibice co przychodzą od święta i dla nich każdy mecz musi być wygrany - bo przecież płacą ciężkie pieniądze i żądają.
Odpowiedz cytując