|
To co dziś po meczu powiedział Mały o piknikach - normalnie ma u mnie szacun do końca życia! Powiedział to o czym każdy myślał. Wielkie brawo dla niego za to. Wielcy kibice co przychodzą od święta i dla nich każdy mecz musi być wygrany - bo przecież płacą ciężkie pieniądze i żądają.
|