Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16270
Stary 27.08.2011, 23:41
Lechista_ napisał(a):Wyświetl post
W tej Warszawie to maja jakas bujna wyobraznie Nie dosc, ze Legia spiewa '' Legła jest Mistrzem Polski'' to jeszcze kibice Polonii z Grodziska spiewaja ''KS KSP Mistrz Polonia OLE ! ''
1. Legia czegoś takiego nie śpiewa
2. Jesteś kolejnym kibicem Lechii, który próbuje w jakiś sposób startować do Legii. Znaj proporcje..
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując