Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 27.08.2011, 22:39
Szkoda, że Małecki sam się wyautował. A tak go do dziś broniłem i lubię go strasznie, ale głupota ma granice i myślę, że Basałaj mu ją wskaże. Tak Patryku nie wolno postępować komuś, kto ma Białą Gwiazdę w sercu, gdyż pluć na własne serce nie wolno. Już Pawełek zastawiał swoje partactwo "wiernymi" i wyganiał ze stadionu pikników, licząc jednocześnie jak i Ty na podwyżkę za swoje usługi płatne dla tej Białej Gwiazdy, aż musiał przeprosić, a na koniec odejść z klubu bez podwyżki. Myślę Patryku, że zrobiłeś to z premedytacją, bo chcesz odejść z Wisły, a nie że sektor C przesłonił Ci Białą Gwiazdę i zdrowy rozsądek. Szczęśliwej drogi już czas, choć może byś tak poczytał co o bliźnich mówi Twój patron. JP2 i zechcesz się jeszcze nawrócić z tej drogi do nikąd.Ja zwasze Ci wybaczę, jeśli szczerze zrozumiesz swoją głupotę.
Ostatnio edytowane przez kot : 27.08.2011 o godz. 22:51.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując