Co za dramatyczny przykład propagandowego tekstu

. A po co ktoś ma PO pomagać? Mają większość od czterech lat i prezydenta od roku, spieprzyli wszystko co było do spieprzenia a Ty wypisujesz brednie, że to dlatego ze nikt im nie pomógł ? Biedny cudak nikt mu nie pomaga, a on taki wyróżniający się

). Wszyscy tacy słabi tylko PO lepsze

świeć nam słońce Peru.
Może byś swoje tezy poparł jakimś argumentem to wypowiedź nie wyglądała by tak żałośnie.
ps. Nie używaj kretyńskiego "tak naprawdę" bo cuchnie szmatławcem.