Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13416
Stary 27.08.2011, 22:26
Co za dramatyczny przykład propagandowego tekstu . A po co ktoś ma PO pomagać? Mają większość od czterech lat i prezydenta od roku, spieprzyli wszystko co było do spieprzenia a Ty wypisujesz brednie, że to dlatego ze nikt im nie pomógł ? Biedny cudak nikt mu nie pomaga, a on taki wyróżniający się ). Wszyscy tacy słabi tylko PO lepsze świeć nam słońce Peru. Może byś swoje tezy poparł jakimś argumentem to wypowiedź nie wyglądała by tak żałośnie.

ps. Nie używaj kretyńskiego "tak naprawdę" bo cuchnie szmatławcem.
Hej Nasz TS !!