wiślak 86 napisał(a):

gdyby się on nie mieszał w sprawy kibicowskie nikt by nic nie śpiewał. i nie wciśniesz mi kitu że tą "walkę" z kibicami nie przedyskutował ze swoim sztabem wyborczym i nie poparł badaniami.
i co my mamy się patrzeć? tak rozglądam się dookoła i widzę że jak pan premier wyczuł 5%więcej to zaczyna szaleć z ustawami i wydawaniem poleceń komendantom o ściganie drobiazgów.
Nie wie czy zauważyłeś ale za wykroczenie związane z meczem dostaniesz 3-4razy wyższą karę niż za to samo ale już nie skojarzone z piłką.
|
Nie mam zamiaru nic Ci wciskać uważam tylko że jeśli Coś Ci się nie podoba to masz szanse to zmienić tylko w jeden sposób .... i dobrze wiesz jaki, żadne śpiewy nic tu nie dadzą a wręcz przeciwnie.
Traci prze to Wizerunek klubu, nas kibiców, chcesz coś zrobić to nawołuj do udziału w wyborach i wpajaj 16, 17 i 18 latkom wewnętrzne przekonanie że zmiany mogą wprowadzić tym że pójdą i oddadzą swój głos.
Nie wciśniesz mi kitu że wyzywanie kogoś od Matołów zwłaszcza przez osoby które często gęsto nie skończyły jeszcze podstawówki i nie mają zielonego pojęcia nie tylko o polityce ale czasem i o odpowiedzialnym życiu, przyniesie jakiś pozytywny efekt. Moim zdaniem NIE. To moje zdanie i mam do tego prawo
Zresztą to nie jest miejsce na tego typu dyskusję